Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 1.0
Midnight RunnersRated ★ 0.5
Chico & RitaRated ★ 3.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5