Series
Ratings
36
EXO Next DoorRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0