Titles you rated
BarbieRated ★ 1.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.0
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
1408Rated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0