Series
Ratings
40
StrangerRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0