Titles you rated
Voice season1Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.5
LuciferRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5