Titles you rated
The AbyssRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
DragonHeartRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0