Movies
Ratings
217
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
The Riot ClubRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5