Titles you rated
- Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0