Series
Ratings
20- 倚天屠龙记Rated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0