Movies
Ratings
825
Dirty MoneyRated ★ 2.0
Beyond UtopiaRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Café de FloreRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.5