Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0