Movies
Ratings
79
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
The ScentRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0