Titles you rated
The UnjustRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0