Series
Ratings
24
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5