Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 5.0
HoneySweetRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
WishRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0- 대탈출: 더 스토리 특별판Rated ★ 3.0
- The Man Who LaughsRated ★ 4.0