Series
Ratings
169
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0