Movies
Ratings
22
The PaperboyRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0