Titles you rated
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0