Series
Ratings
15
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 1.5
Secret Love AffairRated ★ 1.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0