Titles you rated
AemaRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
EviliveRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5- I Love You Just a Little BitRated ★ 3.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 3.5
Danger-Less DetectivesRated ★ 3.5- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
- GintamaRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.0
CrashingRated ★ 3.5