Titles you rated
Yuri!!! on IceRated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 2.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.0
NARUTORated ★ 4.0
Free!Rated ★ 2.5- BonobonoRated ★ 4.5
- Fairy CommiRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.5