Movies
Ratings
73
Finding NemoRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0