Titles you rated
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 1.5
Vampire ProsecutorRated ★ 1.0- Incomplete LifeRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 1.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 1.0