Titles you rated
CarrieRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
PushRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0