Series
Ratings
71
ExtracurricularRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0