Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Secret HealerRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0