Titles you rated
GhostRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0- Walking to HeavenRated ★ 4.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0- PubertyRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 4.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0- Daddy FishRated ★ 5.0
- Eun ShilRated ★ 4.0
- Ad MadnessRated ★ 4.0
- General HospitalRated ★ 4.0
- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 4.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
- One of A PairRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 5.0