Movies
Ratings
108
Millennium MamboRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.0