Movies
Ratings
32
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Absolutely AnythingRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5- At Cafe 6Rated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0