Series
Ratings
39
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 0.5
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0