Titles you rated
Sausage PartyRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Doraemon the Movie: Nobita's New Great Adventure Into the Underworld - The Seven Magic UsersRated ★ 3.0- Strayer's ChronicleRated ★ 2.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 3.0
Ice Age: Collision CourseRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 3.0
Gekijouban anime Nintama rantarou: Ninjutsu gakuen zenin shutsudou! no danRated ★ 3.0