Titles you rated
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 4.5
On the Way to the AirportRated ★ 4.5
EncounterRated ★ 0.5
Our Little Summer VacationRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
On AirRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0