Titles you rated
KiddingRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0