Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0