Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
SWITCHRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Bullet TrainRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0