Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0- Outlasting HappinessRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0