Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 0.5
Love LetterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.0