Movies
Ratings
19
WhiplashRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0