Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
RV: Resurrected VictimsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Villain and WidowRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0