Series
Ratings
243
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 4.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.0
- The Tuna and The DolphinRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
Backstreet RookieRated ★ 4.5
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
My Holo LoveRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Love CellsRated ★ 3.0
Song Eun-yi Kim Sook's Movie SecurityRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 2.5
Pegasus MarketRated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0