Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0