Series
Ratings
64
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5