Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Slayers Evolution-RRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.0