Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0