Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Only YouRated ★ 4.0
QueenpinsRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5