Series
Ratings
31
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0