Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0