Movies
Ratings
356
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Big Fish & BegoniaRated ★ 2.5
ConfuciusRated ★ 2.5
NomadlandRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0