Series
Ratings
29- WATAMOTERated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 2.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 1.5- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 4.0
Hell GirlRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 3.0
- K-ON!!Rated ★ 3.0
- Soul EaterRated ★ 3.5