Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 3.5
Ka「」Ku「」Shi「」Go「」ToRated ★ 3.0
The Ghost GameRated ★ 2.0
Lesbian Space PrincessRated ★ 2.5
Sammi, Who Can Detach His Body PartsRated ★ 3.5
BudoRated ★ 3.0
LatencyRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Orion and the DarkRated ★ 3.5
ProblemistaRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0